Ніж Ganzo G8012V2-LG зелений (G8012V2-LG) з паракордом

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис ножа Ganzo G8012V2-LG зелений:
Ножа Ганзо G8012V2-LG - інструмент справжнього виживальника і любителя тривалого відпочинку на природі. Щоб справлятися із завданнями різної складності, конструкція моделі була продумана з урахуванням вимог до ефективності та безпеки ножа і забезпечує користувача рядом необхідних функцій, без яких не обійтися далеко від цивілізації.
Виріб оснащений нескладним клинком з стали 8Cr13, яка містить підвищену кількість вуглецю і хрому. Дані елементи роблять матеріал більш стійким до появи корозії і наділяють його оптимальною для туристичних ножів твердістю порядку 58 HRC. Ганзо G8012V2-LG надовго утримує гостроту і невимогливий до догляду: потрібно лише витерти ніж після експлуатації, щоб очистити від бруду, і зберігати в сухому місці. Характерною відмінністю моделі є темне покриття клинка, яке крім естетики виконує практичну функцію: воно захищає лезо від появи темних плям і служить додатковим зміцненням для сталі.
Щоб модель G8012V2-LG Г8012V2-LG вдало справлялася з підвищеними навантаженнями, її рукоять виготовлена з високоміцної марки ABS-пластика. Даний матеріал відрізняється тривалим терміном служби і несприйнятливістю до кислот та інших хімічних речовин. Рукоять має ребристу поверхню, яка підвищує надійність утримання інструменту в долоні, а для додаткової фіксації клинка в руці можна використовувати паракордовий темляк з комплекту.
Для безпечного зберігання в наборі передбачені фірмові піхви, які щільно фіксують клинок всередині за допомогою чіпкої застібки-липучки. Піхви мають кілька функціональних доповнень, які роблять відпочинок на природі комфортніше: компактне кресало, стропоріз для шнурів і мотузок маленького діаметру і дрібнозернисту пластину з алмазним напиленням, щоб в критичній ситуації користувач міг швидко привести лезо в ідеальну форму.
Особливість:
туристичний ніж з нескладним клинком;
марка сталі-8CR13 з високим вмістом вуглецю і хрому;
твердість клинка становить 58 HRC;
клинок з формою Drop Point;
Товщина клинка дорівнює 5 міліметрів;
рукоять виготовлена з ABS-пластика;
у виробі передбачено отвір під паракордовий темляк, який йде в комплекті;
набір включає функціональні піхви з доповненнями в якості кресала, стропоріза і точила;
загальна довжина інструменту-24.3 сантиметри;
вага дорівнює 349 грамам.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 349 г |
| Вид ножа | кишеньковий , мисливський , рибальський |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина клинка | 113 мм |
| Довжина рукояті | 125 мм |
| Колір рукоятки | зелений |
| Марка сталі | 8CR13 |
| Материал рукоятки | ABS термопластик |
| Твердість клинка | +-58 HRC |
| Тип замка | Flipper |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Чохол / ножни | Є |
- Цена: 1 620 ₴









