Стілець складаний ультралегкий Naturehike CNK2550JJ013 Yamami YL01, розмір М, алюміній, сірий

повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис складаного ультралегкого стільця Naturehike CNK2550JJ013 Yamami YL01, розмір М, алюміній, сірого:
Стілець Naturehike Yamami YL01 поєднує компактність похідного спорядження та зручність повноцінного крісла, в якому можна відпочивати як вдома.
Конструкція розкладається до розмірів 55 х 54 х 73.5 см. М'яка спинка середньої висоти та збільшене по ширині сидіння до 54 см дозволяють повністю розслабитися.
У виробництві Naturehike Yamami YL01 використано надлегкі матеріали:
- Верх з тканини Оксфорд 600D. Це синтетичний матеріал з гладкою поверхнею, яка несприйнятлива до появи зачіпок та втрати форми. Бічні вставки з сітки покращують вентиляцію спини, що допомагає уникнути перегрівання у теплу погоду.
- Каркас із алюмінієвого сплаву 7001. Х-подібна система складається з посилених алюмінієвих труб, які витримують навантаження до 180 кг. Метал несприйнятливий до корозії та добре переносить контакт з вологою.
У стільці передбачено приховані кишені для зберігання дрібних речей. Нековзні насадки на ніжках підвищують стійкість при встановленні.
У складеному вигляді виріб поміщається у фірмовий чохол 14 х 14 х 38 см з комплекту.
Характеристики:
- колір – сірий;
- max навантаження – 180 кг;
- матеріал сидіння – тканина Оксфорд 600D + вставки з сітки;
- каркас із алюмінію 7001;
- є нековзні насадки на ніжках;
- розміри після встановлення – 55 х 54 х 73.5 см;
- розміри у складеному положенні – 14 х 14 х 38 см;
- вага – 1.3 кг;
- чохол для зберігання є в комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вага | 1.3 кг |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові функції | кишені для зберігання дрібних речей, нековзні накладки на ніжках |
| Матеріал | тканина Оксфорд 600D, алюміній 7001 |
| Розмір | 55 х 54 х 73.5 см |
| Розмір в складеному стані | 14 х 14 х 38 см |
| Тип | Стільці |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
- Ціна: 3 130 ₴









