Стілець складаний ультралегкий Naturehike CNK2550JJ013 Yamami YL01, розмір L, алюміній, оливковий

повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис складаного ультралегкого стільця Naturehike CNK2550JJ013 Yamami YL01, розмір L, алюміній, оливкового:
Стілець Naturehike Yamami YL01 поєднує компактність похідного спорядження та зручність повноцінного крісла, в якому можна відпочивати як вдома.
Конструкція розкладається до розмірів 81.5 х 56 х 99 см. М'яка висока спинка та збільшене за шириною сидіння до 56 см дозволяють повністю розслабитися.
У виробництві Naturehike Yamami YL01 використано надлегкі матеріали:
- Верх з тканини Оксфорд 600D. Це синтетичний матеріал з гладкою поверхнею, яка несприйнятлива до появи зачіпок та втрати форми.
- Каркас із алюмінієвого сплаву 7075. Система складається з посилених алюмінієвих труб, які витримують навантаження до 140 кг. Метал несприйнятливий до корозії та добре переносить контакт з вологою.
У стільці передбачено бічну сітчасту кишеню для зберігання дрібних речей.
У складеному вигляді виріб поміщається у фірмовий чохол 60 х 18 см з комплекту.
Характеристики:
- колір – оливковий;
- max навантаження – 140 кг;
- матеріал сидіння – тканина Оксфорд 600D;
- каркас із алюмінію 7075;
- є бічна сітчаста кишеня для зберігання дрібних речей;
- розміри після встановлення – 81.5 х 56 х 99 см;
- розміри у складеному положенні – 60 х 18 см;
- вага – 2 кг;
- чохол для зберігання є в комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Оливковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові функції | кишеня для зберігання дрібних речей, нековзкі насадки на ніжках |
| Матеріал | тканина Оксфорд 600D, алюміній 7075 |
| Розмір | 81.5 х 56 х 99 см |
| Розмір в складеному стані | 60 х 18 см |
| Тип | Стільці |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
- Ціна: 4 590 ₴









